Friday 3rd February 2023

Karuzela dla dzieci

28 listopada 2022 by Szympek
No Comments

Jakie powinno być wyposażenie na plac zabaw? Z pewnością atrakcyjne wizualnie oraz bezpieczne. Huśtawki, karuzele, bujaki i inne sprzęty, które możemy spotkać na placach czy przydomowych ogrodach ma za zadanie rozwijać aktywności fizyczne oraz sensoryczne dziecka. Co więcej, zabawy na tego typu urządzeniach stymulują ciekawość wśród dzieci. Dzieci najchętniej korzystają z pająków, zjeżdżalni oraz bujaków ogrodowych. Jest jeszcze jedno urządzenie, które w świat dzieciństwa przenosi nawet dorosłych – karuzela na plac zabaw. Gdzie szukać profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń? Sprawdź ofertę polskiego producenta Tribecco. 

Tribecco – produkcja i dystrybucja urządzeń dla dzieci i osób z niepełnosprawnościami

Tribecco jest firmą, która od trzech dekad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zabawek i urządzeń na place zabaw. Urządzenia dedykowane są dzieciom oraz osobom z niepełnosprawnościami. Misja przewdonią polskiej firmy jest to, aby aktywność fizyczna była dostępna dla wszystkich bez wyjątków. Dlaczego? Osoby, które tworzą Tribecco wierzą, że zdrowy tryb życia oraz sport przyczyniają się do lepszego samopoczucia. W przedsiębiorstwie pracuje siedemdziesiąt osób. Jeżeli marzysz o przydomowym placu zabaw dla swojego dziecka, zapoznaj się z oferta firmy. W asortymencie znajdziesz karuzela na plac zabaw, motyle integracyjne, bujaki ogrodowe oraz różnorodne huśtawki, dzięki którym stworzysz strefę aktywności w ogrodzie dla swojego dziecka. tego typu rozwiązania cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci wiosną i latem. To wspaniała alternatywa dla innych zabaw. 

Czy karuzela na plac zabaw jest bezpieczna rozrywką dla dziecka?

Karuzela na plac zabaw oferowana przez Tribecco jest zamykana i posiada siedzisko. Siedzisko powstało z płyty HDPE. Ponadto sprzęt ma wbudowaną obręcz i uchwyt, dlatego dziecko podczas zabawy może się go trzymać. Produkt nadaje się nie tylko na publiczne place zabaw, ale także do domowych ogródków. Karuzela podobnie, jak inne produkty wykonana jest z wysokiej jakości surowców oraz posiada certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.